5/8″ Nail-On Glide Leveler, 0.250″ Thick, 5/8″ Nail, Single Nail, Flat Base, Beige Poly
SKU: 10767
Description
5/8″ Nail-On Glide Leveler, 0.250″ Thick, 5/8″ Nail, Single Nail, Flat Base, Beige Poly
Specifications
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| nail-length | 5/8" |
| base-size | 5/8" |
| thickness | 0.250" |
| base-material | Poly |
| style | Nail-On |
| color | Beige |
| quantity | Pack |
Related products
-


Mini Flat Rail Barn Door Hardware Set, Face Mount, Matte Black
-

1/4″-20 X 1″ X 1″ Adjustable Glide Leveler, Hex Nut, Flat Base, Natural Poly, Nickel Cap
-


3/8″-16 X 3 3/8″ X 1 1/2″ Adjustable Glide Leveler, Pivot Base, Hex Nut, Slotted|Hex Drive, Flat Base, White Poly, Nickel Cap
-

7/8″ Nail-On Glide Leveler, 0.250″ Thick, 5/8″ Nail, Single Nail, Flat Base, Beige Poly