2″ Non-Mortise Bifold Hinge, Fixed Pin, Steel, Bright Brass
SKU: 10995
Description
2″ Non-Mortise Bifold Hinge, Fixed Pin, Steel, Bright Brass
Specifications
| Weight | .2065 lbs |
|---|---|
| Dimensions | .5 × 2.375 × 2.5625 in |
| width | 0.900" |
| length | 2" |
| hinge-type | Bi-Fold |
| material | Steel |
| finish | Bright Brass |
| quantity | Each, Pack, Case |
Related products
-


Mini Flat Rail Barn Door Hardware Set, Face Mount, Matte Black
-

5/8″ Nail-On Glide Leveler, 0.135″ Thick, 0.225″ Prong, 3 Prong, Round Base, Nickel
-

1/4″-20 X 1″ X 1″ Adjustable Glide Leveler, Hex Nut, Flat Base, Natural Poly, Nickel Cap
-

1 1/16″ Nail-On Glide Leveler, 0.400″ Thick, 23/32″ Nail, Single Nail, Flat Base, Black Poly, Nickel Shell