5/8″ Nail-On Glide Leveler, 0.250″ Thick, 5/8″ Nail, Single Nail, Flat Base, White Poly

SKU: 10768
Description
5/8″ Nail-On Glide Leveler, 0.250″ Thick, 5/8″ Nail, Single Nail, Flat Base, White Poly
Specifications
| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| nail-length | 5/8" |
| base-size | 5/8" |
| thickness | 0.250" |
| base-material | Poly |
| style | Nail-On |
| color | White |
| quantity | Pack |
Related products
-


12″ FULTERER® FR5043 Ball Bearing Drawer Slide, Side Mount, Non-Over Travel, 100 lb, Zinc
-

1/4″-20 X 1″ X 1 1/4″ Adjustable Glide Leveler, Flat Base, Black Poly, Nickel Shell
-


1/4″-20 X 1″ X 7/8″ Adjustable Glide Leveler, Round Base, Bottle Cap Style, Beige Poly
-

2″ Double Acting Folding Screen Hinge, 304 Stainless Steel