2 1/2″ Non-Mortise Bifold Hinge, Sheared Pin, Steel, Antique Brass
SKU: 10994
Description
2 1/2″ Non-Mortise Bifold Hinge, Sheared Pin, Steel, Antique Brass
Specifications
| Weight | .2065 lbs |
|---|---|
| Dimensions | .5 × 2.375 × 2.5625 in |
| width | 1" |
| length | 2-1/2" |
| hinge-type | Bi-Fold |
| material | Steel |
| finish | Antique Brass |
| quantity | Each, Pack, Case |
Related products
-

3/4″ Nail-On Glide Leveler, 0.250″ Thick, 5/8″ Nail, Single Nail, Flat Base, Beige Poly
-

7/8″ Nail-On Glide Leveler, 0.400″ Thick, 23/32″ Nail, Single Nail, Flat Base, Black Poly, Nickel Shell
-


Mini Flat Rail Barn Door Hardware Set, Face Mount, Matte Black
-

7/8″ Nail-On Glide Leveler, 0.250″ Thick, 5/8″ Nail, Single Nail, Flat Base, White Poly